Kasutustingimused

Hotelli üldtingimused

1.Tellimistingimused
1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.centerhotel.ee (edaspidi Center hotelli broneerimise keskkond) omaniku MaxWhite OÜ vahel Center hotelli broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Center hotelli broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. Broneerimise keskkonnas tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

2.Hinnainfo
2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.
2.2. Jälgige tähelepanelikult valitud hinnainfot. Ettemaks on kohustuslik osadele hindadele. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hotellil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
2.3. Kui toa eest ei ole eelnevalt tasutud, tuleb seda teha hotelli saabumisel kohalikus valuutas. Hotellis saab maksta: VISA, MasterCard ja Eesti pankade maksekaartidega.

3.Maksetingimused ettemaksuga toodetele
3.1. Kliendi poolt Center hotelli broneerimise keskkonna vahendusel ostetud teenuse/ toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt broneerimise keskkonna kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.
3.2. Online broneerimise keskkonnas määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard krediitkaardimaksetena. Internetipanga vahendusel on võimalik ülekandega maksta järgmistest pankadest:
Eesti – Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV ja Krediidipank
Läti – Swedbank, SEB, Citadele ja Nordea
Leedu – SEB ja Nordea
Soome – Nordea, Danske, Pohjola, Ålandsbanken, S-Pankki ja Handelsbanken
Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

4.Tellimine ja tellimuse kinnitus
4.1.Tellimuse tegemisel palun sisestage tellimissüsteemi nimi, telefoninumber, e-mail, aadress, saabumise kuupäev ja ööde arv. Teie tellimus on kinnitatud, kui olete saanud tellimuse kinnituse.

5.Tellimuse tühistamine, muutmine ja raha tagastamine
5.1. Majutuse ja majutuse pakettide ostu puhul kehtivad majutusele ja pakettidele erinevad annulleerimise ja raha tagastamise tingimused. Majutuse ja majutuse pakettide muutmise, annulleerimise ja raha tagastamise tingimused on kirjas broneerimise keskkonnas valitud majutuse ja/ või majutuse paketi hinnakirjelduses. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hotellil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
5.2. Majutuse ja/ või majutuse paketi kehtivus on majutuse ja/ või majutuse paketi alguse ja lõpu kuupäev. Kehtivusaja ületamisel muutub majutus ja/ või majutuse pakett kehtetuks ning see ei kuulu tagastamisele ega ümber vahetamisele.
5.3. Tellimuse muutmiseks palun tehke uus tellimus ja tühistage eelmine. Uue tellimuse tegemisel võib olla muutunud hind ja saadaolev toa kategooria.

6.Konfidentsiaalsus
6.1. Online broneerimise keskkonnas tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. MaxWhite OÜ ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma Kliendi nõusolekuta.

7.Hotelli kohustused külalise ees ja lisainfo hotelli kohta
7.1. Kui olete saanud toa tellimuse kinnituse, kuid selgub, et hotell ei saa Teile võimaldada tellitud tuba, on hotellil kohustus pakkuda Teile ilma lisamaksuta paremat toakategooriat või siis tuba sama tasemega teises hotellis.
7.2. Saabumine ja lahkumine. Tellitud tuba on Teie kasutuses saabumispäeval alates kell 15:00 kuni lahkumispäeval kell 11:00.
7.3. Suitsetamisreeglid. Meie hotelli toad on mõeldud mittesuitsetajatele. Suitsetamise eest trahv 100€ .
7.4. Lemmikloomad ei ole lubatud hotellis.
7.5. Laste hinnapoliitika. Lapsed vanuses 0-6 a on tasuta. Lapsed vanuses 7-12 a on 6€/öö koos hommikusöögiga. Lapsed 13+ ja täiskasvanud on 12€/öö. Soovi korral pakume beebivoodit ja see on tasuta – palume jätta vastav info broneeringu selgitusse.
7.6. Parkimine hotelli parklas vabade kohtade olemasolul 5/öö ( lahkumispäeval kella 11:00-ni)

8.Muu
8.1 Kliendi ja Center hotelli vahel broneerimise keskkonna vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Andmed
Ettevõtte nimi: MaxWhite OÜ
Reg.nr: 12961147
KMKR: EE101858164
Aadress: Narva maantee 24 / F.R. Kreutzwaldi 2, Tallinn, 10120

Panga nimi: Nordea Bank AB Eesti filiaal
IBAN kood: EE381700017003840687
SWIFT kood: NDEAEE2X

Telefon: +372 51 94 52 02
E-mail: info@centerhotel.ee
Kodulehekülg: www.centerhotel.ee

Comments are closed.

  • Ostukorv

top
Copyright © 2017 Center Hotel.

MaxWhite OÜ | KMKR nr.: EE101858164 | F.R.Kreutzwaldi 2, 10120 Tallinn | IBAN: EE381700017003840687, Pank: Nordea Bank AB Eesti filiaal; SWIFT: NDEAEE2X
Tel: (+372) 5194 5202 | E-mail: info@centerhotel.ee

Facebook